iş ilanları
iş ilanları: serigrafi iş ilanları serigrafi elemanı aranıyor serigrafi

Online Misafir

Blog Arşivi

Profil

Fotoğrafım

internetteki en güncel iş ilanları burada, bedava tamamen güncelleştirilmiş olan sitene iş ilanları artık kendi sitenizdede yayınlayabilirsiniz. iş arıyorum, eleman arıyorum diyenler. işle alakalı tüm yayınlar burada gösterilmektedir. turkish business job and jobs.

Cuma, Nisan 03, 2015

serigrafi iş ilanları serigrafi elemanı aranıyor serigrafi

serigrafi iş ilanları serigrafi elemanı aranıyor serigrafi
SERİGRAFİ İŞİNDEN ANLAYAN TECRÜBELİ ELEMAN ARANIYOR İLANLARI : reklam ve matbaa sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde serigrafi baskı işinden anlayan tecrübeli yada yetiştirilmek üzere serigrafçı aranıyor. tüm türkiyedeki. serigrafi iş ilanları serigrafi elemanı aranıyor serigrafi alanında faaliyet gösteren firmlar ve iş ilanlarını burada bulabilirsiniz. "SERİGRAFİ İŞ İLANLARI" işyerine ayak uydurabilecek, rahat çalışma pozisyonunda deneyimli serigrafçıları bekliyoruz.

2 yorum:

  1. çıkartma etiket ustası arıyorum, madeni metal etiket, asit oyma etiket, tabela, plaket, promosyon baskıları ( duvar saati, kalem, çakmak, ajanda, anahtarlık, bardak altlığı, ruhsat kabı, çanta baskı, cetvel, klasör, kalemlik, yaka kartı ve yakalık terlik baskı, ayakkabı, ayakkabı taban baskısı, şemsiye, el radyosu paneli, ayakkabı çekeceği baskısı ve baskıları ), ve tekstil ürünleri baskıları, makina kumanda panelleri, otomotiv yedek parçaları baskıları, cam yüzeylerine baskılar, yarı otomatik serigrafi baskısı, boya karışımı özel renk yapımı, iş elbisesi, tişört baskı ustası arıyorum, gibi serigrafi ile ilgili tüm baskı ve kalıp işlerini itina ile ve temiz bir işçilikle yapmaktayım. serigrafi baskı ustası arıyorum. bu konuda deneyimli ustalar firmamızda görevlendirilmek üzere alınacaktır.

    YanıtlaSil
  2. serigrafi baskı konusunda, 17 yıllık deneyimim bulunmaktadır. bursada ikamet etmekteyim, serigrafi ile ilgili herhangi bir işte çalışmak istiyorum. bana bu numaradan ulaşabilirsiniz. 0 536 868 58 68

    YanıtlaSil

ÜCRETSİZ İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.

GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.