Popüler Yayınlar

Blog Listem

Pazar, Mart 22, 2015

Bebek bakıcısı Hasta bakıcı dadı yaşlı bakıcı arayanlar

BEBEK BAKICISI ARAYANLAR
YAŞLI VE HASTA BAKICILAR İŞ İLANLARI

TÜM BAKICILIKLA İLGİLİ GÜNCEL İŞ İLANLARI : Daha önce bakıcılık işi yapmış evde yatalak yaşlı hasataya bakabilecek, onunla gün boyu ilgilenebilecek, bayan bakıcı arıyoruz, yatılı kalabilecek, güleryüzlü, hastayla yakından ilgilenebilecek, tecrübeli ve seviyeli hasta bakıcıları, yaşlı hastaya şefkatle yaklaşabilecek, işini iyi bilen, Çocuk ve Bebek bakıcısı Hasta bakıcı dadı yaşlı bakıcı arayanlar listesi. bebeğime kendi annesi gibi bakacak, onunla sanki kendi annesiymiş gibi ilgilenebilecek bebek bakıcısı arıyorum. internetten, Bebek bakıcısı Hasta bakıcı dadı yaşlı bakıcı arayanlar ilanları listesi.

1 yorum:

  1. 36 yaşında bir bayanım, bebek bakıcılığı konusunda deneyimli işinde itina ve disiplinli çalışan biriyim, tercihim gündüzlü olmasıdır. İlgilenen ebeveynlere duyrulur, iletişim: tel:5532647322 nesrin_im76@hotmail.com

    YanıtlaSil

ÜCRETSİZ İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.

Blog Archive

İLAN BIRAKTIĞINIZDA, SİZE ULAŞABİLMELERİ İÇİN İRTİBAT VE TELEFON NUMARALARINIZIDA YAZINIZ.
SİTE İLETİŞİM ADRESİMİZ : isariyorumben@gmail.com

TÜM ŞEHİRLER İŞ İLANLARI

iller ve şehirlerin ilçesi - ilçeler iş ilanları

İŞ İLANLARI

İŞ İLANLARI
iş ilanları

SİTENE İŞ İLANLARI EKLE