iş ilanları
iş ilanları: Cnc Operatörü iş ilanları CNC operatoru arayanlar cnc Operatörü

Online Misafir

Blog Arşivi

Profil

Fotoğrafım

internetteki en güncel iş ilanları burada, bedava tamamen güncelleştirilmiş olan sitene iş ilanları artık kendi sitenizdede yayınlayabilirsiniz. iş arıyorum, eleman arıyorum diyenler. işle alakalı tüm yayınlar burada gösterilmektedir. turkish business job and jobs.

Perşembe, Nisan 02, 2015

Cnc Operatörü iş ilanları CNC operatoru arayanlar cnc Operatörü

Cnc Operatörü iş ilanları CNC operatoru arayanlar cnc Operatörü
CNC OPERATÖRÜ ARANIYOR : Daha önce cncde çalışmış olan snc ve sns bilgisi olan, Cnc Operatorü iş ilanları CNC operatoru arayanlar cnc Operatörü arıyoruz. rahat çalışma koşulları ve yüksek maaş garantisiyle, tecrübeli ve deneyimli, Cnc Operatörü iş ilanları CNC operatoru arayanlar cnc Operatörü arayan firmamıza hemen başvurabilirsiniz. Cnc Operatörü iş ilanları internetten CNC operatoru arayanlar cnc Operatörü iş başvurusu yapmak için cv doldurup mail adresimize gönderebilirsiniz.

2 yorum:

  1. kalıphaneye cnc dik işlemde çalışacak cam bilen oparötör arıyorum (600lük fanuk kontrollü çinmalı) mustafa plan 05423103325 plankalip@gmail.com not; işyeri izmir buca tarafındadır.

    YanıtlaSil
  2. BURSADA - DENEYİMLİ AHŞAP CNC OPERATÖRÜ ARANIYOR - UCANCAM PROGRAMINI EN İYİ ŞEKİLDE KULLANMASINI BİLEN, KUSURSUZ ÖLÇÜ VE KALIP ÇIKARTABİLEN, AHŞAP CNC OPERATÖRÜ ARANMAKTADIR.
    İRTİBAT : 0 536 573 61 18

    YanıtlaSil

ÜCRETSİZ İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.

GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.