ALTTAKİ FORMDAN ARADIĞINIZ İŞİ VE BULUNDUĞUNUZ ŞEHRİ YAZIP ARAYINIZ

Popüler Yayınlar

bedava ilan ver

bedava ilan ver
ücretsiz ilan ver

Blog Archive

Cumartesi, Mart 03, 2012

Cnc Operatörü iş ilanları CNC operatoru arayanlar cnc Operatörü

Cnc Operatörü iş ilanları CNC operatoru arayanlar cnc Operatörü
CNC OPERATÖRÜ ARANIYOR : Daha önce cncde çalışmış olan snc ve sns bilgisi olan, Cnc Operatorü iş ilanları CNC operatoru arayanlar cnc Operatörü arıyoruz. rahat çalışma koşulları ve yüksek maaş garantisiyle, tecrübeli ve deneyimli, Cnc Operatörü iş ilanları CNC operatoru arayanlar cnc Operatörü arayan firmamıza hemen başvurabilirsiniz. Cnc Operatörü iş ilanları internetten CNC operatoru arayanlar cnc Operatörü iş başvurusu yapmak için cv doldurup mail adresimize gönderebilirsiniz.

2 yorum:

  1. kalıphaneye cnc dik işlemde çalışacak cam bilen oparötör arıyorum (600lük fanuk kontrollü çinmalı) mustafa plan 05423103325 plankalip@gmail.com not; işyeri izmir buca tarafındadır.

    YanıtlaSil
  2. BURSADA - DENEYİMLİ AHŞAP CNC OPERATÖRÜ ARANIYOR - UCANCAM PROGRAMINI EN İYİ ŞEKİLDE KULLANMASINI BİLEN, KUSURSUZ ÖLÇÜ VE KALIP ÇIKARTABİLEN, AHŞAP CNC OPERATÖRÜ ARANMAKTADIR.
    İRTİBAT : 0 536 573 61 18

    YanıtlaSil

ÜCRETSİZ İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.

İLAN BIRAKTIĞINIZDA, SİZE ULAŞABİLMELERİ İÇİN İRTİBAT VE TELEFON NUMARALARINIZIDA YAZINIZ.
SİTE İLETİŞİM ADRESİMİZ : isariyorumben@gmail.com

TÜM ŞEHİRLER İŞ İLANLARI

iller ve şehirlerin ilçesi - ilçeler iş ilanları

İŞ İLANLARI

İŞ İLANLARI
iş ilanları

SİTENE İŞ İLANLARI EKLE