iş ilanları
iş ilanları: Kargo iş ilanları kargo elemanı arayanlar kargo iş ilanları kargo

Online Misafir

Blog Arşivi

Profil

Fotoğrafım

internetteki en güncel iş ilanları burada, bedava tamamen güncelleştirilmiş olan sitene iş ilanları artık kendi sitenizdede yayınlayabilirsiniz. iş arıyorum, eleman arıyorum diyenler. işle alakalı tüm yayınlar burada gösterilmektedir. turkish business job and jobs.

Perşembe, Nisan 02, 2015

Kargo iş ilanları kargo elemanı arayanlar kargo iş ilanları kargo

Kargo iş ilanları kargo elemanı arayanlar kargo iş ilanları kargo
TÜRKİYEDEKİ EN ÜNLÜ KARGO ŞİRKETLERİ VE İŞ İLANLARI BURADA : Kargo firmasında çalışmak istiyorum diyorsanız, firmamızın kargo dağıtım elemanı olarak, kargo kurye aramaktayız, kurye arayanlar listesi, internetten, Kargo iş ilanları kargo elemanı arayanlar kargo iş ilanları - kargo dağıtım elemanı aranıyor.
KARGO İŞ İLANLARI
Bursa, istanbul, izmir, ankara, ve türkiyenin her ilindeki, kargo firmalarının eleman ihtiyaçları ve kargo şirketleri iş ilanları burada yayınlanmaktadır, çalışmak için kargo işi arıyorsanız, buradaki kargo iş ilanlarına hemen bir gözatınız. kargo iş ilanları ve kargo elemanı arayanlar kargo iş ilanları kargo işleri.
 • kargo elemanı arayanlar
 • kurye arayanlar
 • kurye iş ilanları
 • kargo firmaları telefonları ve adres bilgileri
 • kargo şirketleri telefonları iş adresleri.
 • kargo işi ilanı bul.
varan kargo şirket bilgileri. iş ilanları
sürat kargo irtibat tel = 4440127
express kargo  irtibat tel = 4445556
fillo kargo şirketi eleman aranıyor
mng kargo  irtibat tel = 4440606
aras kargo  irtibat tel = 4442552
yurtiçi kargo  irtibat tel = 4449999
ups kargo  irtibat tel =  4440066 - çalışma saatleri sabah 8 ile akşam 5 arasındadır.

5 yorum:

 1. iş arıyorum mersinde oturuyorum 05532823841

  YanıtlaSil
 2. kargo iş ilanları, kargocuda çalışacak eleman arıyoruz. kargocuda iş ilanları.

  YanıtlaSil
 3. KARGODA ÇALIŞACAK ELEMAN ARANIYOR İLANLARI : türkiyedeki tüm şehirlerde kargo şirketinde çalışmak istiyorum diyenler, bütün kargo iş ilanları burada yayınlanıyor, kargo iş ilanları bul.

  YanıtlaSil
 4. slm bn ıstanbul sılıvrıde oturuyorum motorum vardı ama sattım yuksek derecede vıteslı vıtessız motosıklet kullanabılen aktıflıgım var b sınıfı ve a2 ehlıyetım var acıl olarak ıs arıyorum kommurgaz selımpasa sılıvrı tekırdag bolgelerını genelde ıyı bılıyorum yardımlarınızı beklıyorum amacım gezmek dııl saglam sureklı iş arıyorum 05349760704

  YanıtlaSil
 5. Hatay antakya da oturuyorum acilen bir işe girmek istiyorum...kargo dağıtımı işi yapabilirim B sınıfı ehliyetim var..sürekli bir iş istiyorum lütfen bana yardımcı olun :-(
  Tel: 05319850263

  YanıtlaSil

ÜCRETSİZ İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.

GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.