iş ilanları
iş ilanları: sondaj işi arıyorum sondajcılık ve sondaj işi ilanları sondajcı arayanlar

Online Misafir

Blog Arşivi

Profil

Fotoğrafım

internetteki en güncel iş ilanları burada, bedava tamamen güncelleştirilmiş olan sitene iş ilanları artık kendi sitenizdede yayınlayabilirsiniz. iş arıyorum, eleman arıyorum diyenler. işle alakalı tüm yayınlar burada gösterilmektedir. turkish business job and jobs.

Cuma, Nisan 03, 2015

sondaj işi arıyorum sondajcılık ve sondaj işi ilanları sondajcı arayanlar

sondaj işi arıyorum sondajcılık ve sondaj işi ilanları sondajcı arayanlar
SONDAJ ELEMANI İŞ İLANLARI : Firmamız bünyesinde sondajcılıktan anlayan usta sondajcılar alınacaktır. sondaj işi arıyorum sondajcılık ve sondaj işi ilanları sondajcı arayanlar. Tecrübeli ve daha önce bu işi yapmış olan, oldukça başarılı, sondaj elemanları aranıyor. sondaj işi arıyorum sondajcılık ve sondaj işi ilanları sondajcı arayanlar. Keşif yapmasını bilen ve doğru tahminde bulunabilen sondaj ustaları alınacaktır. sondaj işi arıyorum sondajcılık ve sondaj işi ilanları - sondajcı arayanlar.

2 yorum:

  1. Sondaj ustasi olarak calisiyorum ve is ariyprum 05062119548 her hangi bir mevkide calisma becerim var

    YanıtlaSil
  2. Sondaj elektrik baş teknisyeni olarak çalıştım iş arıyorum ön lisans mezunuyum istenildiği zaman mülakat için gele bilirim
    5465145152

    YanıtlaSil

ÜCRETSİZ İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.

GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.