ALTTAKİ FORMDAN ARADIĞINIZ İŞİ VE BULUNDUĞUNUZ ŞEHRİ YAZIP ARAYINIZ

bedava ilan ver

bedava ilan ver
ücretsiz ilan ver

Popüler Yayınlar

Blog Archive

Pazartesi, Mart 12, 2012

tefeci arıyorum diyenler tefecilik yapanlar tefeci ve tefeciler

tefeci arıyorum diyenler tefecilik yapanlar tefeci ve tefeciler
TEFECİLİK YAPANLAR VE TEFECİ ARAYANLAR İLANLARI : Bankadan değilde tefeciden faizli borç almak istiyorum diyenler, tüm tefecilikle ilgili ilanları araştıranlar, tefeciyseniz yada tefecilik yapıyorum diyorsanız,  internetten tefeci arıyorum diyenler tefecilik yapanlar tefeci ve tefeciler. borç para veren, düşük faizli, 5, 10, 15, 20, 25, 30, 40, 50, 100, 200, 500 milyar gibi rakamlar borç verebilecek tefeciler arayanlar. tefeci arıyorum diyenler tefecilik yapanlar tefeci ve tefeciler iş ilanları arayanlar, internet ortamında birçok aldatıcı sayfalar olduğu için SİZLERİ UYARIYORUZ : BU SAYFA TÜM BU KONUYLA İLGİLİ YAKLAŞIMLAR VE YORUMLAR İÇİN YAPILMIŞTIR, KİMSEYE GÜVENMEYİNİZ SADECE BİLGİ VE YORUM PAYLAŞIMI AMAÇLI KULLANINIZ, BU UYARIYA RAĞMEN DOĞABİLECEK OLUMSUZLUKLARDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

2 yorum:

  1. TEFECİ ARAYANLAR, SON ÇARE OLARAK VE HAYATTAKİ SON KOZUNU OYNAMAK İÇİN BİR KUMAR OYNAMAK İSTEYENLERDİR... FAKATTT KUMARI HİÇBİR ZAMAN OYNAYAN KAZANMADI HEP OYNATAN KAZANDI...OYNAYIP KAZANANLAR HEP KAZANDIĞINI SANDI AMA YİNE KAYBETTİ KAZANAN HEP OYNATAN OLDU. HAYATINIZLA KUMAR OYNAMAYINIZ...DAHA BİLİNÇLİ DAHA FARKLI FİKİRLER ÜRETEREK DAHA ARAŞTIRMACI BİR RUHLA NASIL ÜSTESİNDEN GELEBİLİRİM DİYE DÜŞÜNÜP SAĞLIKLI KARARLAR ALMAYI HEDEF YAPARAK ÇARE ARAYINIZ... ÇÜNKÜ BU TEFECİ ARAMAK VE BUNUN GİBİ SÖZDE BORÇ PARA ( FAİZİ ANAPARADAN YÜKSEK - RESMEN Bİ KUMAR ) SONUNDA TUTMAZSA "KARATOPRAK" İLLEGAL OLAN BU YOLLARA LÜTFEN ASLA BAŞVURMAYINIZ. BU YOLLA BAŞARIYA ULAŞAN 1000 KİŞİDEN 1 KİŞİ EMSAL GÖSTERİN...BU YAZI SADECE İYİ NİYETLE ÇARESİZ KALDIĞINI DÜŞÜNENLERE BİR KISSADAN HİSSE OLMASI VESİLESİ İLE FAYDALI OLMASINI UMUYOR, AKLINIZIN SİZLERE DAHA GÜZEL FİKİRLER ÜRETMESİ ( ÇÜNKÜ YARADAN İNSANLARI DİĞER CANLILARA GÖRE EN ÜSTÜN TUTTU, ÇÜNKÜ HİÇBİRİNDE OLMAYAN ZEKA VE AKIL VERDİ.) BUNU İYİ DEĞERLENDİRMENİZİ TAVSİYE EDER, DAHA SAĞLIKLI KARAR ALMANIZI GÖNÜLDEN ARZU EDERİZ...
    NOT : AKIL VERECENE ÇÖZÜM ÜRET DİYENLER... ( ZATEN HEP BÖYLE HERŞEYİ KARŞI TARAFTAN BEKLEYEREK BİRŞEY ÜRETMEYEREK BU HALE DÜŞTÜĞÜNÜZÜ HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZMÜ ? ) - SAYGILAR SUNAR, HER KONUDA BAŞARILI ADIMLAR ATMANIZI TEMENNİ EDERİM, HOŞÇAKALIN.

    YanıtlaSil

ÜCRETSİZ İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.

İLAN BIRAKTIĞINIZDA, SİZE ULAŞABİLMELERİ İÇİN İRTİBAT VE TELEFON NUMARALARINIZIDA YAZINIZ.
SİTE İLETİŞİM ADRESİMİZ : isariyorumben@gmail.com

TÜM ŞEHİRLER İŞ İLANLARI

iller ve şehirlerin ilçesi - ilçeler iş ilanları

İŞ İLANLARI

İŞ İLANLARI
iş ilanları

SİTENE İŞ İLANLARI EKLE