iş ilanları
iş ilanları: çay bahçesine eleman aranıyor cay bahcesine eleman

Online Misafir

Blog Arşivi

Profil

Fotoğrafım

internetteki en güncel iş ilanları burada, bedava tamamen güncelleştirilmiş olan sitene iş ilanları artık kendi sitenizdede yayınlayabilirsiniz. iş arıyorum, eleman arıyorum diyenler. işle alakalı tüm yayınlar burada gösterilmektedir. turkish business job and jobs.

Pazartesi, Nisan 13, 2015

çay bahçesine eleman aranıyor cay bahcesine eleman

çay bahçesine eleman aranıyor cay bahcesine eleman
çay bahçesine eleman aranıyor cay bahcesine eleman
ÇAY BAHÇESİNE ELEMAN ARANIYOR - ÇAY KAHVE DAĞITIMI YAPABİLECEK ELEMANLAR : Son derece güzel olan çay bahçemize, temizliğine ve giyimine özen gösteren, hızlı çalışma temposuna ayak uydurabilecek, günlük para ödemeli, dolgun ücretle çalışacak, çay bahçesine eleman aranıyor cay bahcesine eleman ( bay / bayan ) servis elemanları alınacaktır, ile ilgili iş ilanları burada yayınlanıyor. çaybahçemize eleman iş ilanları. çay bahçesi iş ilanları, cafe ve cafeler, kafeterya ile kafetaryalar ile ilgili iş ilanları, çay servisi ve kahve servisi yapmayı bilen bayan eleman ve bay elemanlar aranmaktadır iş ilanları.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ÜCRETSİZ İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.

GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.